Seminaras „Pažink ir susidraugauk su emocijomis“

Rugsėjo 8d. 10val. Seminaras „Pažink ir susidraugauk su emocijomis“

https://www.facebook.com/events/2228965777326371/

Emocijos – kaip natos muzikoje. Harmoningi akordai teikia mums malonumą, praturtina sielą ir praskaidrina kasdienybę. Tačiau kaip per garsūs akordai ar nesuderintas instrumentas gali sugadinti net genialų muzikos kūrinį, taip netinkamai ar nemokšiškai reiškiami jausmai gali apkartinti mūsų pačių ir aplinkinių gyvenimą.
Ar dažnai susimąstome ar tos emocijos kurias jaučiame padeda mums gyventi šiame pasaulyje ar trukdo? Ar gebame pažinti ir įsisamoninti savo bei kitų žmonių emocijas? Ar pasiduodame visuomenės spaudimui bei normoms ir įtikiname save, kad jaučiame tą ko iš tiesų nejaučiame?Ar manipuliuojame jausmais, siekdami naudos ar bandydami kažkam patikti? Ar nutinka taip, kad šypsomės darbe ir tai darome dėl stereotipų, – kad patiktume viršininkui ar klientui? Ar demonstruojame jausmus, kurių iš tiesų nejaučiame, tuo metu giliai užgniauždami ir paslėpdami tikrąsias savo emocijas patys sau nedrįsdami to prisipažinti.
Nustoję suprasti ką jaučiame galime paprasčiausiai nebeatsirinkti, kokie esame iš tikrųjų. Slopinant savo tikrasias emocijas gali atsirasti emocinis išsekimas lydimas nerimo sutrikimų,depresijos požymių, fizinių sutrikimų: galvos skausmo, miego problemų, padidėjusio kraujospūdžio, širdies darbo sutrikimų bei begalės kitų negalavimų.
Kviečiame į „Emocinio intelekto lavinimo seminarą“, kuriame Jūs turėsite galimybę pabūti su savimi, leisti sau pajausti, pažinti ir susidraugauti su savo emocijomis bei grupinės praktikos metu prisliesti prie kitų žmonių emocijų dailės ir metaforinių paveikslėlių pagalba.
Seminarą veda – Ilona Nomeikienė – psichologė. VDU sveikatos psichologijos magistrantė. Pagalbos Moterims Linijos supervizorė/savanorių mokytoja.

Kaina – 20 eur (išrašome sąskaitą faktūrą)
Daugiau informacijos 8 688 51443
Dalyvių registracija vyksta telefonu arba SMS žinute.

Recent Posts