Pagalbos moterims linija 8 800 66366 emocinė parama telefonu kasdien, visą parąpagalba@moteriai.lt

Savanorystė

Pagalbos moterims linija nuolat ieško naujų žmonių, norinčių dirbti savanoriais. Savanoris – tai žmogus, skiriantis savo laiką, žinias, patirtį, energiją darbui organizacijoje ir neimantis už tai piniginio atlygio.
Pagalbos moterims linijos savanoriai teikia emocinę paramą telefonu ir atsako į laiškus internetu. Savanoris yra pasiruošęs padėti žmogui, kuris šiuo metu išgyvena izoliacijos jaumą, yra abejojantis, balansuojantis tarp gyvenimo ir mirties. Atviras nuoširdus pokalbis padeda užmegzti žmogišką ryšį. Šis užsimezgęs prasmingas ryšys, padeda ieškančiam pagalbos geriau suprasti kilusius jausmus, pažvelgti į savo situaciją iš šalies, išeiti iš sąstingio ir izoliacijos, sudėlioti savo mintis ir priimti sprendimus krizinei situacijai spręsti.
Būsimi savanoriai turi praeiti atranką ir sėmingai baigti mokymų programą. Atrankos metu vertinama kandidato motyvacija, laiko resursai, požiūris į savanorystę, noras padėti kitam, asmeninės nuostatos ir vertybės. Atrinkti savanoriai dalyvauja savanorių –konsultantų mokymo programoje. Mokymai trunka apie 100 val. Jų metu savanoriai įgyja aktyvaus klausymo įgūdžių, išmoksta teikti emocinę paramą, esant psichologinėms krizėms, savižudybės rizikai, kenčiantiems nuo smurto, išgyvenantiems netektis, skyrybas, konfliktinius santykius, vienatvę. Sėkmingai baigęs mokymus savanoris įsipareigoja įstaigoje atbudėti prie telefono 350 val. ir atsakyti į 60 elektroninių laiškų.
Dirbantys savanoriai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose, atvejų aptarimo grupėse. Tai padeda užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę ir neperdegti šiame emociškai sudėtingame darbe.
Registracija
“Pagalbos moterims linijos “savanoriai ruošiami Kaune ir Klaipėdoje.
Registracija:
Kaune: Aušrinė Krikščionaitienė, tel.: +370 618 05005, e. p. ausrine@moters-pagalba.lt
Klaipėdoje: Olga Kirejeva, tel.: +370 671 34536, e. p. pmlsavanoriai@moteriai.lt

Informacijos apie savanorystę Klaipėdoje ieškokite čia: http://www.moteriai.lt/lt/savanoryste/

Užsiregistruok į informacinį susitikimą ir atranką. Šiais kontaktais galėsi gauti daugiau Tave dominančios informacijos.
Atranka į savanorių mokymus vykdoma kiekvienais metais.