Praktiniai mokymai „Mano vaiko paauglystės labirintai II“

2016 m. lapkričio 22 d., lapkričio 29 d.  ir gruodžio 6 d. kviečiame  tėvus į teorinius – praktinius mokymus „Mano vaiko paauglystės labirintai II“. Paauglystė – ypatingas laikas žmogaus gyvenime, tai išbandymų ir iššūkių laikotarpis tiek vaikams, tiek ir tėvams. Norinčius geriau pažinti paauglystės labirintus, kviečiame dalyvauti nemokamuose mokymuose.

 

Mokymų laikas ir vieta – 18.00 – 20.00 val., VšĮ „Moters pagalba moteriai“ patalpose, adresu: V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas. Norinčius dalyvauti tėvus, prašome registruotis iki lapkričio 21 d. imtinai, tel. 861840044 arba el.p. info@moters-pagalba.lt.

 

 

mmp

Viešoji įstaiga „Moters pagalba moteriai“

 

Paauglystė – ypatingas laikas žmogaus gyvenime, tai išbandymų ir iššūkių laikotarpis tiek vaikams, tiek ir tėvams. Kiekvienas norime kuo geriau pažinti savo vaikų pasaulį, tam kad kurtume kuo stipresnius ryšius su jais.

 

Kviečiame tėvus į teorinius-praktinius mokymus

Mano vaiko paauglystės labirintai II

 

Mokymų tikslas – apjungiant teorines žinias apie paauglystės ypatumus ir praktinių situacijų modeliavimą, geriau pažinti paauglystės labirintus.

 

Mokymus sudaro trys dalys:

I dalis –   lapkričio 22 d., 18.00 – 20.00 val.

Tema: Paauglystė – išbandymų metas

 

II dalis – lapkričio 29 d., 18.00 – 20.00 val.

Tema: Mano vaidmuo paauglio gyvenime

 

III dalis – gruodžio 6 d., 18.00 – 20.00 val.

Tema: Paauglystė. Klausimai, į kuriuos nerandu atsakymų…

 

Mokymus veda socialinė darbuotoja  Ernesta Butkuvienė

 

Mokymų vieta –  VšĮ „Moters pagalba moteriai“, V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas (senamiestis, šalia Arkikatedros). Norinčius dalyvauti tėvus, prašome registruotis iki lapkričio 18 d. imtinai, tel. 861840044 arba el.p. info@moters-pagalba.lt. Mokymai nemokami.

 

 

Laukiame Jūsų!

Mokymai yra VšĮ “Moters pagalba moteriai” 2016 m. vykdomo projekto „ Įveiksime krizes kartu: kompleksinės paslaugos šeimai“ dalis,  projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės. mmp2

 

Recent Posts